Переїзд з одного офісу до іншого відбувається з різних причин. Як би там не було, офісний переїзд – це великий біль голови як для керівника організації, так і для його підлеглих.
Як провести його безпечно та у намічений термін? Досвідченні бригади, які допоможуть з перевезенням можна знайти на сайті https://portalservicego.com/lviv/vantazhni-perevezennia/
Основні правила офісного переїзду
Щоб захід не обернувся серйозними проблемами та перебоями у роботі, важливо раціонально підійти до організації та почати готуватися заздалегідь. Ось кроки, які слід зробити насамперед:
- Привести в повний порядок всю документацію , у тому числі і архіви, знищити непотрібні папери і розсортувати, розклавши їх по коробках і підписавши кожну упаковку.
- Провести ревізію робочого інвентарю, включаючи меблі та оргтехніку . Все, що можна запакувати заздалегідь, має бути укладено в спеціальні контейнери для перевезення або коробки з міцного картону. Меблі простіше перевозити у розібраному вигляді; фурнітура та кріплення повинні бути упаковані окремо та промарковані, щоб процес зворотного складання пройшов без труднощів.
- Кожен співробітник офісу має зайнятися своїм робочим місцем, тобто викинути все непотрібне, а решту – підготувати до перевезення.
Як бачите, роботи достатньо. Якщо ви як начальник хочете позбавити себе і своїх підлеглих від цієї стомлюючої метушні, звертайтеся до надійної мувінгової компанії, і підготовку до переїзду зроблять професіонали в короткий термін.
Звичайна вимога до офісного переїзду – проведення його протягом однієї доби. Це зрозуміло, адже припинення робочого процесу означає втрату потенційного доходу та клієнтів, а сьогодні таке просто неприпустимо!
Особлива увага має приділятися якості пакувальних матеріалів, кріпильних пристосувань та умовам безпеки під час перевезення.
Специфіка зимового офісного переїзду
У зимовий час процес перевезення вантажів ускладнюється в принципі, а у разі офісного переїзду важливо враховувати безліч факторів, про які не довелося б думати влітку. Серед них:
- Слизькі дороги . Ожеледиця – це умова, за якої водієві досить складно зберігати рівномірність руху по трасі; не завжди вдається уникнути різкого гальмування та поштовхів, машину може «мотати» з боку в бік або зносити до узбіччя різкими поривами вітру. У зв'язку з цим важливо проконтролювати, наскільки надійно закріплений вантаж усередині автомобіля. В іншому випадку, майно може не тільки розтруситися, а й серйозно деформуватися, стати непридатним.
- Склейка та фіксація коробок . Деякі види скотчу не годяться в умовах мінусової температури як пакувальний матеріал. Вони втрачають на морозі свої основні функціональні властивості. Вибирайте морозостійкий матеріал.
- Спеціальна упаковка, що утеплює . Не допускайте перевезення комп'ютерів та іншої оргтехніки без неї. Вантажні автомобілі мають бути оснащені спеціальним обладнанням для транспортування цифрової техніки та електроніки. Ця категорія вантажів може запросто підмерзнути і вийти з ладу, і компанія зазнає значних фінансових втрат.
- Елементарна обережність . З великою обережністю слід здійснювати і завантаження офісного майна, тієї ж цифрової техніки, зокрема. Один необережний крок на покритому льодом асфальті – і дорогий системний блок розбитий на друзки.
- Сніг на тарі . Не допускайте залишення картонних коробок навіть на чистому снігу під час навантаження. Сніг, що прилип до днищ, розтане в машині, і картон порветься, а вантаж може і підмокнути.
Не можна не згадати і про небезпеку офісного переїзду в зимовий час для здоров'я тих, хто виконує роботи з навантаження та розвантаження. Найчастіше недосвідчені в цій справі співробітники або не вважають за потрібне одягатися тепло, і носяться з коробками без верхнього зимового одягу, або навпаки, надмірно кутаються, потіють, забігаючи в тепле приміщення, а потім хапають застуду, опинившись у такому вигляді на морозі.
Необхідно також вибрати найбезпечніший маршрут для перевезення. Дорога повинна бути добре освітлена та оброблена спеціальними засобами, що руйнують льоду. |