Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Яку штучну ялинку вибрати для новорічних свят: корисні поради
10.10.2022 18:35

altГоловний атрибут новорічних свят – гарно прикрашена ялина. Вона дозволяє не просто прикрасити приміщення, але і надає йому більше урочистості. За останні роки для прикраси житлових будинків, а також різних офісів і підприємств використовуються штучні ялини.

І це не дивно, адже штучні ялини характеризуються безліччю переваг і представлені досить великим модельним рядом.

Переваги

Ялинки штучні характеризуються цілим переліком позитивних аспектів:

  1. Тривалі експлуатаційні властивості, оскільки ялину можна придбати один раз і прибирати її на літній період в шафу, або на горище.
  2. Значна економія сімейного бюджету, оскільки витрати відбуваються всього один раз, коли купується ялинка штучна.
  3. Можливість заощадити власний час на прибирання будинку від колючих голок живої ялини.
  4. Штучні ялини мають досить стильний і естетично привабливий зовнішній вигляд.
  5. Можливість вберегти природу від незаконного вирубування лісів.
  6. Велике розмаїття модельного ряду ялинок, які відрізняються не тільки своїми розмірами, але і матеріалом виробництва, колірним відтінком, зовнішнім виглядом.

Різновиди

Сучасні виробники штучних ялин пропонують широке розмаїття моделей, відштовхуючись від матеріалу їх виробництва:

  1. Литі – штучні ялини, які виробляються за допомогою лиття, використовуючи спеціальні форми. Такі моделі особливо схожі з живими деревами, але не колються під час торкання, що особливо добре для сімей з маленькими дітьми.
  2. З ПВХ – модель ялин, які характеризуються наявністю м'якої хвої і досить стильним виглядом. Такі моделі виконуються з використанням полівінілхлоридної твердої плівки, отже, характеризуються підвищеним рівнем пожежної безпеки та екологічності.
  3. З волосіні – ялинки, які можна охарактеризувати високим рівнем міцності, практичності, прівлекателньим зовнішнім виглядом і максимальною реалістичністю.
  4. Оптоволоконні ялини – модель дерев, виконана з ниток оптоволокна, через які подається мерехтливе світло, що дозволяє ялинці світитися зсередини. Такі їли володіють тривалими експлуатаційними властивостями і привабливим зовнішнім виглядом.

Щоб правильно підібрати штучну ялину, необхідно враховувати кілька основних показників – рівень пишності, розміри ялини, матеріал виробництва дерева, колірний відтінок, тип стійки, рівень вогнестійкості, а також наявність гігієнічного сертифіката на обрану продукцію.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!