Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Що треба знати про особливості електричних комунікацій у новобудові
28.02.2023 17:16

altНе завжди нові квартири мають усе необхідне для заселення.

Часто, з метою економії коштів та часу своєї компанії багато забудовників можуть залишати процес монтажу електрики в новобудові на мешканців. Тоді постає питання про самостійне проведення робіт або, як мінімум, отримання необхідних відомостей та знань. Адже новобудови мають свої особливості проводки, які відрізняються від приватних будинків або інших типів приміщень. Якщо ви зібралися приступати до електромонтажу своїми руками, варто пам'ятати про деякі найважливіші рекомендації та правила, у тому числі і про заходи безпеки. Адже найголовніше у питанні електропроводки – це дотримання правил безпеки, від цього залежить життя та здоров'я, а також цілісність майна.

Основні рекомендації

По-перше, потрібно враховувати обов'язкову ізоляцію з'єднань – вони мають бути герметизовані. Це один із найважливіших нюансів. Але є й основні, головні кроки при електромонтажі, яким необхідно відповідати під час роботи:

  1. При проведенні електрики для лінії освітлення застосовують трижильний кабель, мінімальний переріз якого – 1,5 мм. Для силової лінії – 2,5 мм. Для побутової техніки (наприклад, плити) – перетин кабелю має становити 4 мм.
  2. Для кожного приміщення/кімнати потрібен окремий розподільний короб. З'єднання в ньому за допомогою клем є одним із найвірніших варіантів.
  3. Необхідно встановити автоматичні вимикачі. Для ремонту проводки потрібен такий вимикач на головному кабелі.
  4. Найбезпечніший метод проведення в новобудові – прихований. Голі стіни штроблять та прокладають кабель.
  5. Перед тим, як приступити до виконання електромонтажу, складають схему з усіма приладами та проводами, вказаними на ній.

Основні етапи монтажу

Є два основні кроки у процесі проведення електрики. Це:

  1. Підготовчі роботи: складання плану/схеми, підготовка всіх витратних матеріалів та приладів, штроблення стін для подальшого прокладання кабелю. Також у стінах створюють отвори для монтажних коробів. Їхні краї не виступають за межі стіни, а самі вони заштукатурюються навколо основи. Усі з'єднання труб потрібно перевірити на герметичність, убезпечивши від попадання вологи.
  2. Підключення всіх електричних пристроїв до системи. Кабелі проводять у канали до вимикачів та розеток. Кабель, залежно від його перерізу, прокладають із застосуванням еластичної пластикової протяжки. Після того, як були протягнуті та встановлені всі дроти, можна приступати до з'єднань. Це можуть бути спайки, клеми або скручування, а також інші способи.

Останній етап полягає у перевірці всієї електросистеми. Після підключення перевіряють справність подачі енергії споживачам. Якщо лінія працює без перебоїв, значить короби можна закривати штукатуркою.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!