Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Як підібрати ідеальну альтернативу літієвому акумулятору для сонячних батарей
27.06.2023 18:27

altКупити акумулятори для сонячних батарей – це означає забезпечити стабільну роботу автономної системи енергопостачання, яка не залежатиме від примх природи.

При цьому важливо врахувати, які характеристики будуть визначальними під час вибору типу акумулятора.

Літій залізо фосфатні акумулятори: оптимальне рішення для сонячної електростанції

Якщо проаналізувати режими роботи, в яких доведеться функціонувати акумуляторним батареям, що входять до складу фотоелектричної станції, можна виділити кілька найважливіших факторів:

  1. Велика кількість можливих циклів заряд/розряд – фактично кожну добу АКБ буде заряджатися в період інтенсивної сонячної активності та розряджатися в той час, коли генерації струму від сонячних панелей буде недостатньо, щоб забезпечити потреби споживача.
  2. Можливість глибокого розряду – сучасні житла досить енергомісткий, тому акумуляторна група повинна бути досить потужною. З одного боку, похмура погода може встановитись на тривалий період, і АКБ мають бути здатні запитувати споживача тривалий час. З іншого боку – не використовувати всю доступну місткість АКБ повністю буде дуже неефективно і потрібно придбати додаткові батареї. Тому чим більший відсоток заряду буде доступним, тим краще.
  3. Простота використання – акумулятор має бути максимально автономним і не вимагати частого обслуговування споживачем. Його принцип роботи можна описати дуже просто – встановив, під'єднав, забув.

Цим вимогам оптимально підходять літієві акумулятори, але сьогодні на ринку представлена велика кількість його видів, що відрізняються за своєю електрохімічною формулою. Якщо вибирати з різних типів літієвих батарей, то оптимальним варіантом для сонячної електростанції (як домашньої, так і промислової) стануть літій залізо фосфатні акумулятори (LiFePO4):

  1. Вони мають найбільше число допустимих циклів заряду/розряду в порівнянні з іншими типами літієвих батарей. Завдяки цьому вони мають більший термін експлуатації, наприклад, середній показник у літій іонних АКБ становить близько 4-5 років, у LiFePO4 - до 10 років. Варто зазначити, що наведені дані актуальні для моделей від провідних світових виробників та за умови дотримання умов експлуатації.
  2. Безпечні для людини та навколишнього середовища, в процесі експлуатації не виділяються будь-які шкідливі сполуки.
  3. Можуть використовуватися в широкому діапазоні температур, у тому числі мінусових (нижній поріг залежить від виробника, у деяких моделей він може досягати – 20 С). Це значно розширює можливості щодо місця встановлення акумуляторної групи, не обов'язково в опалювальному приміщенні.
  4. Забезпечує стабільну напругу навіть за дуже низького заряду.

Попри високу ціну, завдяки більшому терміну служби, літій залізо фосфатні акумулятори будуть економічно виправданим вибором для встановлення в складі сонячної електростанції.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!