Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Особливості будування з газобетону: що треба знати про основні правила
24.05.2024 18:04

altГазобетон-популярний будівельний матеріал, який відрізняється легкістю, міцністю і хорошими теплоізоляційними властивостями.

Він активно використовується для зведення житлових будинків, дач та інших споруд. Перш ніж перейти до будівництва, необхідно ознайомитися з основними достоїнствами матеріалу. Відзначимо, що завжди можна купити газобетон на https://ac-ac.com.ua/uk/gazobeton/.

Характерні якості матеріалу

Головними якостями представленого матеріалу є:

  • легкість;
  • міцність;
  • зручність зведення;
  • ізоляційні якості.

Газобетонні блоки відносно легкі. Це спрощує їх транспортування і монтаж. Газобетон володіє високими теплоізоляційними властивостями, завдяки чому в приміщенні можна зберегти тепло і знизити витрати на опалення. При правильному укладанні і дотриманні технологій газобетонні стіни виходять міцними і довговічними. Матеріал безпечний для здоров'я і навколишнього середовища, так як виготовляється з природних компонентів.

Етапи будівництва з газобетону

Для будівництва з газобетону необхідний міцний і рівний фундамент. В основному, застосовують монолітні плити або стрічковий фундамент. Вибір типу фундаменту здійснюється з урахуванням характеристик грунту і особливостей майбутньої будови. Необхідно також забезпечити якісну дренажну систему і тільки потім приступити до укладання газобетонних плит.

Перший ряд блоків укладається на розчин або спеціальний клей. Особлива увага приділяється горизонтальності укладання першого ряду, так як від цього залежить рівність всієї стіни. Постійно потрібно перевіряти рівнем горизонтальність і вертикальність кладки блоків. При виявленні відхилень відразу корегуйте їх.

Для підвищення міцності конструкції і запобігання розтріскування необхідно армування стін. Армування виконується через кожні 2-3 ряди блоків, а також по периметру віконних і дверних прорізів.

У штробах, виконаних в блоках, укладаються арматурні прути і заповнюються клеєм або розчином. Над віконними і дверними прорізами встановлюються залізобетонні або газобетонні перемички, які розподіляють навантаження і забезпечують міцність конструкції. Наступним етапом є монтаж міжповерхових перекриттів. Вони також армуються і заливаються бетоном для забезпечення міцності і довговічності. Для додаткової теплоізоляції можна використовувати утеплювач, який кріпиться до зовнішньої сторони стін.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!