Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Чому варто замислитися про встановлення автономної каналізації на своїй ділянці
12.12.2022 18:03

altПрагнення жити в комфорті – ціль чи не кожної сучасної людини. Комфорт залежить від безлічі речей. Аби забезпечити зручність проживання у будинку, слід знати, як це зробити та що для цього необхідно.

Люди, які живуть у заміських будинках, часто стикаються з питаннями підключення автономної каналізації. Такі споруди не тільки не доставляють клопоту, а ще й вважаються екологічними. Саме тому автономна каналізація в Україні має великий попит в місцях, де немає можливості підключення до централізованої мережі.

Але перш ніж замовити для свого будинку автономну каналізацію, розглянемо варіанти таких споруд їх переваги та недоліки.

Вигрібна яма

Найпростіший варіант – це вигрібна яма, в яку через трубу зливаються нечистоти. На дно засипають пісок разом зі щебенем, який відіграє роль фільтра. Великим мінусом є те, що періодично потрібно відкачувати відходи по мірі заповнення ями. Отже, з переваг маємо :

  • просту схему;
  • невисоку вартість.

До недоліків слід віднести:

  • неприємний запах поблизу;
  • часті ремонти та чищення ями(відкачування осаду раз на місяць);
  • забруднення ґрунту.

Септик

Тепер розглянемо що таке септики, яка різниця ними та вигрібною ямою, а також яку краще замовити автономну каналізацію саме для вашого комфорту.

Септик – ємність з декількох відділень, в які потрапляють відходи, а після проходять біологічне очищення через спеціально заселені бактерії. Бактерії харчуються відходами, тим самим очищують воду. Вода після очищення потрапляє в один відсік, а ті відходи, які бактерії не розщепили, – в інший, на дно резервуара. На відміну від вигрібної ями, відкачувати осад потрібно раз на 2 роки або рідше.

Переваги септика:

  • екологічність;
  • довгий термін експлуатації;
  • зручність та практичність;
  • відсутність неприємного запаху.

Основні недоліки:

  • висока вартість;
  • необхідність заміни дренажу раз на 5-8 років.

Біосептик

Якщо говорити про біосептики, то це ще більш вдосконалений метод очищення завдяки розмноженню мікроорганізмів при сприятливих умовах. Така вода на виході очищується на 95-98%.

Біосептики бувають безкомпресорні та залежні від компресора. Безкомпресорні можуть працювати, навіть коли тимчасово відсутня електроенергія. Завдяки роботі на циркуляційному насосі такі біосептики є простими та надійними. Біосептики з компресором є залежними від електромережі.

Автономна каналізація для будинку є одною з найважливіших складових для проживання. Аналізуючи інформацію про всі переваги та недоліки різних видів автономної каналізації, можна зробити правильний вибір.

 
Кращі привітання з днем народження на сайті News-XL
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!