Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Де шукати хороших ландшафтних дизайнерів: корисні поради
10.04.2023 20:13

altСадиба — це безліч нових завдань. Це приємні (і не дуже) клопоти різного плану. Потрібно зробити житло комфортним, безпечним, гарним.

Воно має бути таким не лише всередині. Цікаве оздоблення фасаду, складна форма даху, монументальна огорожа з художнім куванням – це ще не все. Потрібно подумати про найголовніший елемент екстер'єру — подвір'я. Потрібно замовити ландшафтний дизайн у Львові у студії Bellweder.

Навіщо потрібний ландшафтний дизайн

Гарне подвір'я можна облаштувати і самому. Але професійний дизайнер зробить це краще. Він знає, як правильно компонувати різні елементи, щоб досягти максимального візуального ефекту. Він перетворить двір на справжній витвір мистецтва, що вражає гостей і радує господарів.

По-справжньому продуманий ландшафтний дизайн має бути зручним. Його роблять не для прекрасних фото, а для життя. Не кожен може грамотно організуватипростір, а дизайнер робить це навіть у складних ситуаціях. Мало місця? Проблемний рельєф, складний ґрунт? Ви знаєте, куди звертатись.

Основні особливості

Ландшафтний дизайнер має розбивати простір на функціональні зони. Вони нагадують кімнати в будинку, лише стінами їх не відокремлюють. Є простір для відпочинку (барбекю, штучний ставок, альтанка), прийому їжі (літня кухня, тераса), паркування (паркове місце або гараж), сад, город та інші куточки. На одній ділянці не обов'язково використовувати одразу все потрібно орієнтуватися на потреби клієнтів.

Ландшафт має бути витриманий у певній стилістиці. Сьогодні користуються популярністю японська, китайська, французька, арабська стилі. Bellweder працює в них, але може втілити й інші. Стилістична єдність, гармонія форм – найважливіший параметр.

Зрозуміло, дизайн ділянки повинен поєднуватися із зовнішнім виглядом будинку. Вони мають утворювати єдиний комплекс.

Етапи створення

Все починається з розробки концепції. Дизайнерам знадобиться безліч вимірів та фотографій. Зовнішній вигляд наявних будівель, розміри ділянки, її рельєф та ґрунт, потреби та побажання власників враховуються обов'язково. Вимальовується головна ідея.

Наступний крок – розробка проекту та підготовка ескізів. Зручно використовувати 3D-макети для найточнішої візуалізації. Після правок від власників ділянки та остаточного затвердження проекту дають хід.

Потрібно підготувати територію. Грунт розрівнюють, піднімають чи опускають де треба. Позбавляються перешкод: валунів, непотрібних дерев.

Далі розпочинаються інженерно-будівельні роботи. Потрібно зробити дренаж, підвести водопровід, організувати полив. Ділянці потрібне повноцінне зовнішнє освітлення, а це прокладка проводки та монтаж світильників.

Коли все готове, розміщують декор та архітектурні споруди. У дворі з'являються скульптури, фонтани, альтанки та інше.

Останній крок – озеленення території. Фахівці висаджують дерева, живоплоти, розміщують клумби. Двір набуває завершеного вигляду.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!