Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Особливості буріння свердловини малогабаритною установкою: яких правил дотримуватися
17.09.2022 14:05

altВода – це джерело життя. Але не завжди отримати до неї доступ легко.

Дізнатися докладніше про буріння свердловин Київ може кожна бажаюча людина. Це ваша можливість вирішити питання, пов’язане з відсутністю центрального водопостачання.

Особливості буріння скважин малогабаритними установками

Кожна людина знає, що таке свердловина, адже такий метод отримання води дуже популярний у наш час. На практиці можуть використовуватися спеціальні бурові установки, що мають малі габарити. Процес буріння свердловини проводиться різними методами, але обов’язкові наступні етапи:

 • грунт розрушується цілеспрямовано на конкретних ділянках;
 • зайва земля виймається на поверхню;
 • ствол очищується та закріплюється.

Щоб виключити обвал землі зі стін свердловини, у колодязь опускають обсадні труби. Конструкція вийде міцною, якщо залити частину труби з наружньої сторони та проміжок між нею та стіною цементним розчином.

Що таке малогабаритні установки для буріння свердловини?

У наш час буріння свердловин малогабаритною установкою не дарма стало настільки популярним. Таке обладнання може бути як електромеханічним, так і гідравлічним. Гідравлічні установки легкі та маневрені, ними легко користуватися. Можна просто взяти техніку у оренду, щоб самостійно створити свердловину на своїй території.

Гідравлічне обладнання має наступну конструкцію:

 • двигун;
 • виповнений з металу каркас;
 • вертлюг, який забезпечує стійкість загальної конструкції;
 • основний буровий інструмент, що представляє собою штанги різного розміру;
 • шланги, що з’єднують вертлюг та помпу;
 • різні фітинги для транспортування рідини.

Ви можете обрати буріння свердловин малогабаритною буровою установкою електромеханічного типу. Вона складається з таких деталей:
електричний двигун та редуктор, що направляє енергію на бур;

 • вертлюг;
 • лебідка, що підіймає обсадні труби;
 • буровий механізм.

Кінцева вартість свердловини на воду залежить від об’ємів робіт, складності грунту, а також інших важливих моментів. Але на практиці доведено, що використання малогабаритних бурових установок буде більш доступним варіантом по вартості. Саме тому такі роботи доступні навіть людям з обмеженим бюджетом.

Компанія Aquamen пропонує проведення робіт на вигідних для клієнтів умовах. Вам вдасться отримати свердловину у мінімальні строки, не втрачаючи власного часу та не прикладаючи ніяких зусиль!

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!