Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Що являють собою клинові ліси: їх особливості та переваги
03.06.2023 19:26

altДля проведення будівельних та ремонтних робіт на висоті найкращим варіантом є використання лісів. Вони дозволяють безпечно розміщувати значну кількість працівників, обладнання та матеріалів, проводити різні види дій.

Для обладнання конкретного майданчика можна подивитися ліси на https://raobud.com.ua/lesa-stroitelnye/, і вибрати найбільш підходящий варіант конструкцій.

Переваги

Клинові ліси отримали свою назву на кшталт закріплення горизонтальних перекладин на вертикальних. В даному випадку опори є стовпами з круглої труби, по колу якої є кільце з отворами. На нього накладається горизонтальна балка з отвором на кінці і вставляється в нього металевий клин. Це одразу дає дві важливі переваги.

По-перше, складання та розбирання ведеться легко і швидко, вага та габарити окремих конструкцій дозволяють використовувати працю двох осіб. По-друге, кріплення проводиться міцно, надійно, його якість можна контролювати візуально. Клини надають конструкції додаткову жорсткість, не дозволяють лісам розгойдуватися під впливом руху людей або від вітрових навантажень.

Завдяки стандартним та взаємозамінним елементам клинові ліси легко масштабувати, надбудовуючи по висоті чи довжині залежно від потреб. Також такі конструкції легко змінювати за схемою, тому застосовують для будівель складної конфігурації, де рамні або хомутові варіанти будуть марними.

Клинові ліси можуть мати висоту до 100 метрів, мають високу вантажопідйомність, легко обладнуються всіма системами безпеки.

Процес монтажу

Процес установки складається з кількох етапів:

  1. Виробляється візуальне вивчення деталей лісів та вибраковування дефектних об'єктів.
  2. Вибирається місце розміщення лісів. При необхідності майданчик очищається, розрівнюється, проводиться підсипка щебеню.
  3. Місця для встановлення опор посилюються листами фанери чи металу. Монтуються вертикальні опори та кріпляться горизонтальні стяжки, щоб утворилася одна готова секція.
  4. Далі до неї приєднують таку. Процес ведеться доки сформований нижній ярус. Кожен етап супроводжується вимірюванням точності установки по вертикалі та горизонталі.
  5. Далі також встановлюють такі яруси. Це робиться по черзі.
  6. Між ярусами монтують сходи, щоб вони не утворили єдиний проліт, розносячи їх секціями. На кожному ярусі монтують перила та кріплять захисну сітку. Після встановлення ще раз перевіряють точність та міцність монтажу.
 
https://musicroworg.ning.com/profile/PelotowGary
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!