Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Корисні поради щодо вибору обладнання для СПА-салонів: де його придбати
22.08.2023 19:42

altРоботу салонів краси неможливо уявити без красивих, ергономічних, зручних і міцних меблів.

Вона дозволяє комфортно розташовуватися клієнту, забезпечує оптимальні умови для роботи персоналу. В Україні цю продукцію пропонує виробничо-торгова компанія Ukrestet.

Особливості асортименту

Фірма займається виробництвом і продажем обладнання, яким можу оснащуватися масажні і СПА-салони, косметологічні клініки і кабінети, салони краси і перукарні.

Перелік продукції великий, в нього входять:

  1. Масажні столи, які можна використовувати для процедур будь-якого виду. Вони розкладаються, використовуються для людей різного зросту і ваги.
  2. Столи для манікюру, що дозволяють проводити будь-які процедури догляду за нігтями.
  3. Кушетки косметологічні дають можливість обслуговувати клієнтів в салонах, лікарнях, проводити найрізноманітніші процедури.
  4. Стільці на ніжках або колесах, великої висоти для візажистів.
  5. Будь-які види крісел, починаючи від перукарських варіантів, і закінчуючи меблями для розміщення клієнтів в приймальні.
  6. Вітрини, шафи, дзеркала.
  7. Підставки, тумби, Візки для розміщення інструментів.

Всі ці вироби створені на власній виробничій базі компанії. Пропонується широкий модельний ряд в кожному розділі товарів, що дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для кожного закладу.

Перевага

Пропонується товар національного виробника за якістю відповідному провідним світовим зразкам. При це вартість обладнання нижче, завдяки відсутності ланцюжка посередників, використання вітчизняної сировини і деталей.

Компанія строго стежить за якістю своєї продукції, пропонує гарантію на будь-які вироби. У картці конкретного товару є безліч фотографій з кожного ракурсу, вказується розмір виробів та інші технічні характеристики. Є докладний опис варіантів використання, що істотно полегшує вибір.

Можлива доставка в будь-який населений пункт України за допомогою»Нової Пошти". Оплачувати товар пропонується банківською картою або готівкою.

Менеджери компанії дадуть детальну, вичерпну консультацію по кожному типу продукції, порекомендують товар для конкретного варіанту використання. Це можна зробити на сайті за допомогою спеціальної форми, через месенджер Вайбер або зателефонувавши по телефону, замовивши зворотний дзвінок, що буде безкоштовно для клієнта.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!