Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Переваги придбання шин б/у та корисні поради щодо їх вибору
10.10.2022 18:30

altКупуючи шини для свого автомобіля, багато автолюбителів віддають перевагу не новим покришкам, а б/у гуми.

Такий вибір обгрунтовується високими цінами на нову продукцію і широким асортиментом б/у гуми. Проте, щоб не придбати «кота в мішку», необхідно знати правила вибору і як купити шини бу.

Переваги

Придбання гуми, яка раніше була у вжитку, характеризується кількома позитивними аспектами:

  1. Невисокий ціновий діапазон. Досить часто власники продають відразу 4 покришки за досить прийнятними цінами, які встановлюються в магазинах тільки на 1 гуму. Однак важливо розуміти, що вартість шин визначається безліччю аспектів, наприклад, тривалістю їх використання, показником зносу і іншими факторами.
  2. Якість виробу. Важливо розуміти, що шини від іноземних брендів навіть після тривалого використання володіють високою якістю, підвищеним рівнем надійності і естетичної привабливості.

Правила вибору

Купуючи покришки б/у, вкрай важливо враховувати кілька основних моментів:

  1. Перед покупкою гуму необхідно ретельно оглянути. Не рекомендується купувати шини, які мають мікротріщини, шишки та інші дефекти.
  2. Вивчити протектор шин. Бажано вибирати покришки, знос протектора яких буде рівномірний на всіх колесах. У разі нерівномірного зносу можна судити про неправильний стиль водіння, про відсутність балансування, або про неправильне регулювання розвалу-сходження.
  3. Дата виробництва покришок. Як правило, даний аспект вказаний на бічній частині шин. Бажано купувати покришки, які не досягли віку 2 роки.
  4. Вивчити шини на наявність пошкоджень і латок. Не рекомендується купувати моделі гуми, які покриті безліччю латок, або у яких присутня латка на боковині.
  5. Глибина протектора. Даний аспект безпосередньо впливає на те, як довго ви зможете використовувати гуму. Якщо дотримуватися ПДР, на літній гумі глибина протектора повинна бути не менше 1,6 мм, а на зимовій – не менше 4 мм. Це критичні показники. Саме тому бажано вибирати гуму з запасом в кілька мм.

Вибираючи шини б/у, не варто забувати і про їх зовнішній вигляд. Далеко не завжди дефекти видно зовні. Досить багато порізів і гриж проявляються зсередини покришки. Саме тому, перш ніж купувати гуму, вкрай важливо ретельно оглянути її, переконатися в надійності, в тривалості використання, допустимому навантаженні і в якості!

 
Делаем ремонт
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!