Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Які пункти необхідно включити в своє резюме: корисні поради
13.10.2021 20:20

altСкладання резюме – важливий етап для усіх, хто знаходиться к пошуку постійної роботи. Процес передбачає врахування певних особливостей даного формату, оскільки по ним роботодавець зможе досить швидко встановити, підходить йому ваша кандидатура або ні.

В рамках даного матеріалу ми зробимо акцент на тому, як скласти резюме правильно, які нюанси потрібно враховувати, щоб збільшити свої шанси на працевлаштування.

Призначення резюме

Резюме відноситься до категорії базових документів, без яких не варто йти на співбесіду, навіть якщо вас якимось дивом покликали на нього без попереднього вивчення резюме. Документ відноситься до категорії основних, оскільки є короткою вижимкою вашої професійної діяльності. У ньому вказується освіту, стаж, перелік робочих місць та додаткові навички та знання, які можуть бути корисними на конкретному робочому місці.

Резюме – це коротка розповідь про себе, написана в сухій, діловій формі. Тут важливо вказувати лише правдиву інформацію, при цьому потрібно подати себе як фахівця тільки з кращого боку. Резюме пишеться для того, щоб роботодавець міг бути його вивчити та зрозуміти, чи відповідає ваша кваліфікація, досвід роботи вимогам конкретної вакансії. Це вкрай економить час всім учасникам процесу, тому до його написання потрібно підійти відповідальна та з точним розумінням правильності послідовності дій.

Різновиди резюме

Найпопулярнішим форматом резюме є класичне інформаційне. У ньому описують свої професійні навички, стаж роботи та особисті якості. За рідкісним винятком вас можуть попросити написати змішане або академічне резюме, які також вимагають дотримання певних правил. Але якщо ми говоримо про прийом на роботу, то пишеться звичайне резюме.

Як писати резюме

Якісне резюме повинно бути точним, лаконічним, без використання малюнків, художніх оборотів. Людина повинна швидко ознайомитися з матеріалом та зрозуміти потрібну йому інформацію. В іншому випадку навіть самий послужний список буде грати проти. Обраний шрифт повинен бути добре читаним, деякі важливі моменти можна виділити жирним, але з цим не варто зловживати.

Але головний критерій – чесність. Не варто приписувати собі навички або знання, яких у вас немає. Надалі це вкрай негативно позначитися на робочих моментах, оскільки вас в будь-який момент можуть попросити виконати певне завдання, з якою ви не впораєтеся.

 
Делаем ремонт
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!