Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Переваги та особливості інтернету Starlink в Україні: що потрібно знати
23.07.2023 20:15

alt

Старлінк – знаменитий проект Ілона Маска щодо створення глобального супутникового інтернету, яким зможуть користуватися мешканці всіх країн світу.

Нині в Україні працюють десятки тисяч супутникових терміналів Старлінк, що стало можливим завдяки фінансуванню Європи та США. Кількість українців, які переконалися у зручності використання LinkUkraine, постійно зростає. Можна Купити Starlink у Запоріжжі та інших регіонах України за доступною ціною, щоб насолоджуватися можливостями глобального супутникового інтернету.

Особливості

Купити Starlink у Дніпрі та будь-якому іншому українському місті досить просто. Для цього слід звернутись на офіційний сайт компанії. Далі потрібно вказати свою адресу у відповідному полі, щоб переконатись у існуванні можливості підключення сервісу в даній локації.

Переконавшись, що підключення сервісу за вказаною адресою можливе, користувач повинен пройти реєстрацію, щоб створити власний аккаунт та внести депозит, що дорівнює вартості абонентської плати за використання Starlink, яку надалі потрібно буде вносити щомісяця.
Через деякий час, коли обладнання підготують до відправки, користувач отримає лист із проханням сплатити повну вартість терміналу. Після оплати термінал надсилається на вказану адресу.

Користувач отримує комплект обладнання, що включає такі компоненти:

 • супутникову антену;
 • кріплення для фіксації антени;
 • роутер;
 • кабель (30 м);
 • кабель для підключення до електромережі;
 • кабель для підключення Ethernet.

Термінал Starlink буде повністю готовий до підключення. Устаткування вже прив'язане до облікового запису, тому ніяких труднощів із підключенням зазвичай не виникає.

Переваги

У інтернету від Starlink дуже багато важливих переваг:

 1. Відмінна якість сигналу та стабільність роботи забезпечуються за рахунок застосування супутникової антени. Вона фіксує положення супутників та самостійно змінює позицію для забезпечення кращої якості прийому сигналу.
 2. Існує можливість одночасного підключення 120 користувачів.
 3. Забезпечується висока швидкість роботи інтернету (250 Мбіт/с).
 4. Устаткування не боїться несприятливих погодних умов, може експлуатуватись у широкому температурному діапазоні: від -30 до +50.
 5. Абонентська плата за користування інтернетом Старлінк цілком доступна. Головне, всі витрати повністю виправдані високою якістю такого Інтернету.
 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!