Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Особливості технології друку рекламних буклетів: що треба знати
14.02.2023 19:36

altБуклети використовують в якості рекламної продукції. Вони створюються для донесення головної інформації до покупців і споживачів.

У буклетах має бути максимум інформації в короткому вигляді з сучасним графічним оформленням.

Поняття про буклети

Буклети мають в народі другу назву-брошури і виглядає як аркуш паперу з двостороннім друком, складеним в два або більше разів. У поліграфії брошура і буклет мають різні поняття. Брошура-це малоформатний виріб у вигляді книжки з десятками сторінок, а буклет створюється на одному аркуші з більш яскравим оформленням. Для реклами товарів і послуг застосовують друк рекламних буклетів, брошур та інших видів.

Перед друком до буклетів висувають кілька вимог:

  1. Розміри листа в складеному вигляді можуть бути на форматах А4, А5 і А6. Виходячи з цього вибирається розмір вихідного листа. Найбільшу популярність отримали євробуклети, які виготовляють на папері А4 і складають до розміру поштового конверта.
  2. Фальцювання-це спосіб згинання листа, він може виконуватися в різній формі і мати додаткові елементи, наприклад місце для відривання купонів.
  3. Для створення можуть застосовуватися різні види паперу.

Технологія друку

Друк буклетів може виконуватися декількома способами, але найпопулярнішою вважається цифровий друк. Така технологія дозволяє створювати буклети з яскравими фарбами і високою якістю зображення, але підходить для невеликих тиражів. Більш висока якість за меншою вартістю забезпечується створення офсетного друку. Так як в даній технології використовують трафарети, то вона підходить для великих обсягів замовлення. Чим більше примірників, тим дешевше обійдеться замовлення.

Можна буклети друкувати на різографі, але в такому випадку є обмеження по виду вихідного матеріалу. Не на всіх видах паперу можна виконувати друк. Тут не можна використовувати глянсовий і крейдований папір, а газетний і матовий папір повинен бути не більше 80г/кв.м. якщо використовувати тоновані види паперу, то тільки пастельних і світлих кольорів. Тут немає такого розмаїття яскравих фарб для друку, тому можна створювати тільки монохромні зображення і текст. Такі буклети виглядають дешево і використовують тільки для текстового друку.

Шовкотрафарет можна використовувати на будь-якому вигляді папері, картоні і навіть пластику. З нею отримують яскраві і барвисті зображення, а точність виконання дозволяють якісно надрукувати логотипи і корпоративні зображення.

На щільних видах паперу можна доповнити буклет вирубним контуром, глянцевим покриттям, тисненням та іншими ефектами.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!