Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Як обрати опору для столу так, щоб ваша оселя заграла новими фарбами
22.02.2023 22:58

altНіжки є невіднятною частиною столу. Від них залежать основні функції та покладається багато вимог. Як обрати надійну базу для столу у бар, кав’ярню, терасу, дім.

Створити затишний інтер’єр і витримати необхідні вимоги до громадських закладів.

Ніжки для кавового столика: міцність та висока надійність

Метал і чавун надає опорі міцності та дозволяє витримувати додаткові навантаження. Завдяки цьому матеріалу можливо виготовити ніжки майже будь-якої форми, втілюючи у життя сміливі дизайнерські рішення. Пластичний матеріал та індивідуальне виготовлення дають змогу покупцям створити нестандартні опори за індивідуальними розмірами. Бажаєте нестандартні ніжки для кавового столика? «Арекс» допоможе створити унікальний дизайн кав’ярні.

Бази для столу використовують вдома, у кафе, барах і на подвір’ї. Спеціально підібрані матеріали покриття допомагають уникнути корозії та подряпин. Вироби легко збираються і транспортуються. Мають регульовані ніжки, що гарантує стійкість на нерівних поверхнях. Виробник пропонує стандартні опори 71-72 см і для бару 110 см. Моделі металевих ніжок представлені у різноманітних кольорах: це допомагає створенню дизайну від лаконічного мінімалізму до сміливих викликів. На етапі фарбування використовуються полімерні та порошкові фарби, які відповідають зазначеним стандартам закладів громадського харчування.

Як обрати необхідні металеві ніжки

Основні критерії, на які необхідно звернути увагу:

  • кріпильний елемент має бути надійним, стіл який розхитується не стане прикрасою;
  • міцність, щоб витримувати великі навантаження;
  • зносостійкість, для використання на терасах або у саду;
  • гармонійний вигляд, який підходить до загальної теми інтер’єру та інших деталей, доповнюючи й прикрашаючи основний дизайн.

Якщо всі функції виконані — переходьте до обговорення кольорів і розмірів. На сайті компанії «Арекс» представлені моделі, які відрізняються можливістю утримувати стільниці різних форм та розмірів. За бажанням спеціалісти виготовлять опори на замовлення з варіаціями розмірів та кольорів.

Також ніжки з додатковим оздобленням, можуть стати «родзинкою» дизайну. Наприклад, витончена опора «Марта» або незвична база для круглого столу R16, у стилі лофт «К’ян», у вигляді сітки RSP-01, яка має прямокутну форму, ніжки «Кріста» і це далеко не всі пропозиції магазину.

При оформленні замовлення для кафе чи ресторанів, консультанти допоможуть обрати надійні опори для столу оптом зі складу або їх можуть виготовити за вашими розмірами. Обирайте ніжки високої якості, які прикрашатимуть простір багато років.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!