Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Правила встановлення врізних стельових динаміків: як діяти
30.06.2023 20:34

altЗ моменту появи акустичної системи, що вбудовується в стелю, звичні схеми створення інтер'єру приміщення зазнали значних змін.

Це нововведення одразу зацікавило не лише власників приватних будинків та квартир, а й офісів.

Врізні стельові динаміки займають мало місця, але при цьому забезпечують якісну подачу звуку до будь-якого куточку приміщення, де вони встановлені. Багато любителів музики, для посилення ефекту, досі вдаються до комбінації, де стельова та настінна акустика гармонійно доповнюють один одного, наповнюючи приміщення приємними звуками та створюючи ефект знаходження у центрі нього.

Поява і населення стельових динаміків призвели до перегляду ремонтних робіт і влаштування стель. Для такого монтажу необхідно замовляти натяжну стелю або покриття з листів гіпсокартону, призначення яких – це приховування комунікацій та надання привабливого та естетичного вигляду стельової поверхні.

В даний час такі акустичні системи зустрічаються двох видів: закриті і відкриті. Недоліком першого варіанта є резонанс, що виникає через відсутність короба, в ролі якого виступає підвісна конструкція, що іноді грішить цим недоліком.

Особливості правильної установки врізних стельових динаміків

Ця акустична система вбудовується у певні види стельових конструкцій:

  • з листів гіпсокартону;
  • у натяжну стелю з ПВХ або поліестеру;
  • підвісна акустична стеля «Армстронг».

Найзручнішим з перерахованих варіантів є стельова конструкція з листів гіпсокартону. Вона досить жорстка і легко зможе витримати вагу динаміків, які надійно фіксуються в коробі. Якщо ви збираєтеся встановлювати такий вид стелі, замовте акустику на SOUNDLIGHT Світло. Звук. Сцена.

Стеля «Армстронг» недостатньо добре справляється із утриманням ваги акустичної системи. Щоб якісно закріпити її в ньому, необхідно встановлювати спеціальні кронштейни (рамки для встановлення), на які монтуватиметься динамік.

Для монтажу в натяжну стелю випускаються спеціальні настановні кільця.

У всіх випадках, попередньо, по стелі розводять електричний кабель для підключення акустичної системи. При монтажі стелі він буде прихований від сторонніх очей і поверхня набуде привабливого та естетичного вигляду.

З описаного вище, чітко простежується, що акустична система, вбудована в стелю, немає нічого спільного з класичними колонками.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!