Недвижимость за рубежом - это хорошая возможность инвестировать капитал ... Читать далее

Проектирование освещения квартиры, дома или отдельной комнаты - это немаловажный элемент дизайна ... Читать далее

Тот или иной стиль интерьера - это гармоничная совокупность определенных черт, единство художественного направления ... Читать далее

Ландшафтный дизайн участка или озеленение участка - это правильное планирование и зонирование ландшафта территории, подбор растений и определение их места на приусадебном участке ... Читать далее

Дизайн интерьера позволяет организовать пространство таким образом, чтобы все элементы интерьера гармонично сочетались, наполняли дом здоровой энергетикой, создавали уютную атмосферу ... Читать далее
Куди звернутися, якщо ви хочете придбати якісні цеглини
22.08.2023 19:39

altЦегла залишається головним будівельним матеріалом, якщо потрібно зведення красивого, міцного і теплого споруди.

У таких будинках люди вважають за краще купувати квартири, зводити з нього житлові та господарські будівлі будь-якого типу і призначення. Будь-якому споживачеві свою продукцію пропонує Золочевський кирпичний завод.

Особливості підприємства

Завод є виробником червоної повнотілої цегли, придатної для будівель різної поверховості та товщини стін. З подібного матеріалу можна створювати товсті несучі конструкції житлових і виробничих приміщень.

Серед основних марок в асортименті підприємства можна виділити:

  1. Блоки М35-М75, призначені для оздоблювальних робіт, створення декоративних конструкцій.
  2. Цегла М100 може нести невелике навантаження, використовуватися для створення легких будівель типу альтанок, павільйонів.
  3. Блоки М125 застосовуються для створення огорож або стін в одноповерхових будівлях.
  4. Цегла М150 є найбільш універсальним, з нього створюються будівлі в кілька поверхів.
  5. М150 посилений з подвійним випалюванням витримує сильні морози і високі навантаження.

Значна різноманітність асортименту обумовлюється різною вартістю блоків, їх технічними можливостями. Якщо потрібно обкласти стінки і дно ями для прокладки кабелю, то не буде потрібно цегла М150, буде досить М75. Для створення міцних і теплих будинків, краще витратитися на блоки М150 з подвійним випалюванням. Витрати окупляться з лишком комфортом проживання, теплом і високою шумовий захистом в приміщенні.

Перевага

Завод працює в Харківській області і може забезпечити будь-які потреби будівельних підприємств. Реалізація ведеться оптом або малим оптом, що дозволяє закуповувати блоки індивідуальним забудовникам за відносною низькою ціною, знижувати витрати великим будівельним організаціям, ведучи співпрацю з заводом на постійній основі.

Можлива доставка будь-яких партій прямо на будівельні майданчики або склади. Цегла ретельно упаковується, дотримуються правила навантаження і розвантаження, що зберігає цілісність блоків.

Продукція міцна, витримує різноманітні механічні та атмосферні впливи, перевірена практикою. Виробництво ведеться з урахуванням всіх вимог Державного стандарту, що є найбільш суворим показником в галузі. Продукція зовні однорідна, красива, Будинки можуть створюватися без необхідності фінішної обробки фасадів.

 
Copyright © Боремся за красоту в доме - 2011-2012. При использовании материалов сайта, обратная активная гиперссылка на сайт обязательна! Мы Вам всегда рады!